České aerolinie

České aerolinie patří mezi nejstarší letecké společnosti v Evropě, služby našim klientům poskytujeme již od roku 1923. Díky více než osmdesáti letům zkušeností v oblasti letecké přepravy, České aerolinie jsou často vyhledávaným partnerem v oblasti poskytování leteckých služeb.

Jako vlajkový letecký dopravce České republiky, České aerolinie zajišťují letecké spojení z hlavního města České republiky, z Prahy, do více než 90 destinací ve 45 zemích světa. Hustá síť přímých evropských linek zajišťujících krátké přepravní časy je jen jednou ze silných vlastností a hlavních konkurenčních výhod Českých aerolinií Cargo.

České aerolinie v současnosti provozují 17 letadel. Obnovená páteř flotily se skládá z letounů pro střední tratě, t.j. Airbusy A319. Kromě letadel pro střední tratě provozují České aerolinie také letouny ATR42s a ATR72s pro krátké tratě a A330 na dálkových tratích.

Filozofie Českých aerolinií Cargo je spolehlivý a prvotřídní servis, most pro Váš náklad mezi západní a východní Evropou.