Prodejní agenti - Francie

Aero Cargo International

Bordeaux
1, Rue Charles Lindbergh
44340 Bouguenais
+33 2 40 04 04 24
+33 2 40 04 03 16
E-mail a.meunier@ecsgroup.aero
f.guenan@ecsgroup.aero
s.caron@ecsgroup.aero  Kontaktujte nás Antoine MEUNIER - Sales Representative
Fabienne GUENAN - Operations Department
Stéphane CARON - Product Supervisor

Aero Cargo International

Strasbourg
7 rue du cercle
95 700 ROISSY CDG
+33 1 48 16 95 00
+33 1 48 16 95 09
E-mail s.caron@ecsgroup.aero
d.gardet@ecsgroup.aero
j.delee@ecsgroup.aero Kontaktujte nás Stephane Caron & David Gardet: bookings supervisors
Juliane Delee: operations manager SITA CDGAEHX

Aero Cargo International

Marseille
Aero Cargo
BP 62
13728 Marignane
+33 4 42 14 21 03
+33 4 42 14 21 11
E-mail c.riboulet@ecsgroup.aero
c.darraux@ecsgroup.aero Kontaktujte nás Christophe Riboulet
Christine Darraux

Aero Cargo International

Paříž
1 rue du cercle
BP14207
95703 Roissy CDG Cedex
+33 1 48 16 95 00
+33 1 48 16 95 09
E-mail s.ekobo@ecsgroup.aero
r.jeannes@ecsgroup.aero
j.delee@ecsgroup.aero
j.ceccaldi@ecsgroup.aero Kontaktujte nás Alain Boussard: General Manager
Jean Ceccaldi: Sales Manager
Juliane Delee: Operations Manager
Severine Ekobo: Operation Staff
Romain Jeannes: Operation Staff SITA CDGAEHX